Vip transfer eğitimi

21 Şubat 2022 Kapalı Yazar: resul

Vip transfer eğitimi öncesinde bilgi birikiminiz ve şu ana kadar yapılan çalışmalarınız ile alakalı hastane transferi yada turizm vip taşıma davranışları şoförleriniz ile detaylandırılmaktadır. Fakat bilinen doğrular yada sunulan çözümler daha pratik sürüş hizmet düzeni nasıl iyileştirilir iş adaptasyon eğitimi sunulur.

Özellikle hastane transferler sırasında yapışan Vip transfer sürecinde farklı dil ve davranış şekli olduğundan etnik olarak da dikkat edilecek davranış şekilleri oluşturulmalıdır.

Yine transfer sürecinde özellikle aynı aile den kişiler farklı araçlarda bölünerek taşınmalıdır.

Vip Transfer Eğitimi İçeriği

Güvenli sürüş teknikleri eğitimi sonrasında tehlikesiz yüksek hızda otomobil nasıl kullanılır viraja girme ve çıkış gibi konular ile devam etmektedir.

İleri sürüş teknikleri eğitimi bitiminde kaçma eğitimleri profesyonel sürüş ile devam eder.

Protokol karşılama ve davranış şekilleri konusu gece sürüş teknikleri uykusuzluk ve yorgunlukla mücadele eğitimleri verilir. Şoförün tamamı ile kaza yapmaması üzerine eğitim sağlanmış olur.

Transfer eğitimi ile işleyiş düzeni ve sorunların çözümü anlamında çözümleme uygulanır.

 1. Güvenli ve defansif sürüş teknikleri trafikte davranış şekillerinizi kaza yapmadan nasıl otomobil kullanılır ve trafik okuma konularına girdiğimiz kısımdır. Bu şekli ile siz trafikte nelere dikkat ederek otomobil kullanıyorsunuz ve eğitmen nelere dikkat ediyor siz kullanırken tehlikeli durumları ne denli anladığınızı ve nasıl çözümlediğinizi karşılıklı anladığımız eğitimdir.
 2. İleri sürüş teknikleri eğitim yüksek hızda nasıl ofansif sürüş yapılmalı düzede hızlanma ve yarış freni konularının işlendiği viraja yüksek hızda nasıl girilmeli konularının anlatıldığı eğitimdir.
 3. Protokol karşılama ve davranış şekilleri eğitiminde ise tüm vip davranış şekillerinin anlatıldığı eğitimdir. Aynı zamanda bayana kapı açma misafire davranış şekli gibi konuların işlendiği geniş bir eğitimdir.
 4. Uykusuzluk ve yorgunlukla mücadele eğitimi sürüş esnasında istem dışı uyumanın nasıl engellenebileceği yorgunlukla uykusuzluğun sizi nasıl uyuttuğu biyolojik saat gibi konular işlenmektedir. Kanın kalınlaşması susuzluk gibi konular ele alınır. Mücadele eğitimi verilir. Yolda uyumanız engellenir.
 5. Gece sürüş teknikleri eğitimi sürüşün karanlıktaki zorlukları ile nasıl başa çıkılabileceği konuları işlenir.
 6. Profesyonel sürüş teknikleri ani ve imkansız durumlardan nasıl kaçınabilirsiniz. Ölümcül trafik kazalarını engelleme teknikleridir. 50 km hızda 1 metrede tam duruş gibi…
 7. Vip makam şoförü eğitimi sarsmadan yolcu nasıl taşınır. Sarsmadan nasıl sert fren uygulanır. Konuşma şekli ve adabı gibi konuları barındırır.
 8. Vip transfer eğitiminde ise sistemsel çözümler ve kalite arttırma konularına girilir.

Vip Transfer Eğitimi Belgeleri

 • Güvenli ve defansif sürüş teknikleri katılım belgesi
 • İleri sürüş teknikleri katılım belgesi
 • Profesyonel sürüş teknikleri katılım belgesi
 • Vip makam şoförü teknikleri katılım belgesi
 • Uykusuzluk ve yorgunlukla mücadele katılım belgesi
 • Gece sürüş teknikleri katılım belgesi
 • Protokol karşılama ve davranış şekilleri katılım belgesi
 • Vip transfer teknikleri katılım belgesi